סקר
בבא מציעא - הפרק הקשה במסכת:

פורום פורטל הדף היומי

כללייט אייר תשע"ה17:14תוצאות המשוב - אודות "דף יומי אונליין" / ‏מנהל האתר
תודה רבה לכל המשיבים על המשוב (לקראת התחלת מסכת נדרים) אודות שיעורי דף יומי אונליין (אותם התחלנו בתחילת מסכת כתובות).

מטבע הדברים לא נוכל להיעתר לכל הבקשות המרובות והמגוונות שהועלו, אך נשתדל לעשות את המיטב בעז"ה.
למדנו הרבה מתשובותיכם. תודה!

להלן מבחר של חלק מהתשובות שנכתבו עד כה ע"י כ-100 גולשים.
[לאלו שטרם ענו על המשוב (והשתתפו או מתכננים להשתתף בשיעורים) - נשמח שתענו בהקדם]
עצות והצעות ייעול יתקבלו כמובן בשמחה בכל דרך שתמצאו לנכון.

מה הם היתרונות שלך בלימוד אונליין של הדף היומי (לעומת שיעור מוקלט, בבית כנסת וכדו')?
- שאני לפעמים לומד בדרך.
- אין לי שיעור בבית הכנסת. ניתן לשאול שאלות. המצגות מסכמות ומאוד עוזרות להבנה בעיקר בדפים מורכבים.
- לא מחייב יציאה מהבית ומאפשר לשאול שאלות. יותר קל מלהקשיב לשיעור מוקלט, כי אפשר גם לראות.
- רגיעות שקט ומורה פרטי.
- אני מאד עסוק לאורך היום אבל מאד מעוניין להתמיד בלימוד. השיטה הזו מקנה לי את היכולת ללמוד במהלך ההסעות שלי לעבודה וממנה וזה ניצול טוב מאד של הזמן עבורי.
- יש לי שיעור דף יומי בבית הכנסת, אבל כאן השיעור יותר קל.
- היכולת לשאול שאלות לקבל הבהרות להעיר הערות ובכלל התחושה שלומדים מאות או עשרות אנשים ביחד זה אחרת.
- האפשרות לשבת בבית וללמוד כאילו עם חברותא אישית.
- המצגות.
- שאני מקבל תשובות על שאלותיי.
- האפשרות לשאול שאלות.
- הלימוד ענייני, מתאים לי.
- קביעות.
- חזרה בעיקר ולעיתים לימוד ראשוני.
- חזרה.
- אני רואה בשיעור זה כשיעור מסכם ללימוד העצמי שלי בדף היומי. לכן למצגות ולסיכומי הביניים יש ערך חשוב מאד. דף הגמרא עצמו הוא רק למי שאין לו ספר מול העיניים וניתן גם לראות אותו באתר שלכם. לכן הגדולה של השיעור הוא היכולת לשאול שאלות תוך כדי השיעור וכן המצגות. לכן חשוב מאד שהוא יהיה גם השיעור המסכם לאותו יום של הדף היומי של היום שהיה.
- יש כאן שילוב של נגישות (שזה בבית) עם קביעות (שעה קבועה) בתוך חוויה של שיעור משותף, כל היתרונות האלו בנוסף להסבר הנפלא ובפרט המצגת שהיא כלי עזר חסר תקדים.
- מעניין ומונגש.
- לא כמו שיעור מוקלט מבחינת ההרגשה שעוד אנשים כמוני נמצאים בשיעור ושומעים אותו יחד. ויותר קל מבית כנסת שלא צריך ללכת וגם פחות מלחיץ ומחייב.
- בשיעור יותר חי נחמד מאוד

טוען....

הודעה ראשית   օ הודעה ראשית ללא תוכן   תגובה להודעה   օ תגובה להודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
סימון משתמשים משתמש מחובר   מומחה   מנהל              תקנון הפורום
תכנות: entry
© כל הזכויות שמורות לפורטל הדף היומי | אודות | צור קשר | הוספת תכנים | רשימת תפוצה | הקדשה | תרומות | תנאי שימוש באתר | מפת האתר