סקר
בבא מציעא - הפרק הקשה במסכת:

פורום פורטל הדף היומי

כלליכג ניסן תשע"ד12:30תגובות על המסרון היומי / ‏מנהל האתר

Thank you. Your sms summaries are excellent and usually very clear even for an ignoramus in gmara, like me. They help me understand what my husband and sons are talking about.

אם זה אפשרי, הייתי רוצה לקבל את השירות אם זה אפשרי לצרפת...
ישר כח ענק לכם על כל מה שאתם עושים, אני נמצא כבר תקופה בחו״ל, ולפעמים אתם כמו החברותא שמצילה אותי מהמיתותא.. ;)

בוקר-טוב לך אין לי מילים על השירות הזה . מיוחד!!!!! שלחתי את המסרון לרשימת התפוצה שלי... ותמשיך להגדיל כבוד שמים וכבוד התורה.......

שלום לך. תן לי לשתף אותך במשהו קטן ואישי. אני התחלתי לקבל בוואטסאפ כל יום כשלמדתם מסכת יומא. ״הייתי בעניינים״. אבל זה נתן לי חשק עז וב״ה למדתי סוכה והיום בע״ה נסיים ביצה ואני חושב שיש לכם חלק מאוד חשוב שכיום אני לומד את הדף עם כל הטירדות שיש לי. יישר כח. אני מודה לכם מאוד!!!!

בוקר טוב.תודה על רעיון הענק.והזכוי הרבים שלכם

ב"ה. זה מצויין! באמת תודה רבה. מעריך מאד. בדיוק היום אמרתי לאשתי שפרט לערך שבלימוד פנינים מהדף היומי, זה גם מזכיר ללמוד אותו ו"מכניס לאווירה".. ידוע לי על הרבה תלמידים שמשתמשים באתר ללימוד גמרא.. ברוך תהיה. אני כל פעם מתפעל מהאתר מחדש.

אשריכם! אני מאוד נהנה מהמסרונים ושמח להיות קשור למאות אלפי הלומדים. תודה רבה וישר כוח!

אני מקבל כל בוקר! יישר כח על כל ההודעות הנהדרות!!!

Thank you. Ifind your summaries very unteresting.

מעוניינת בשמחה להמשיך לקבל את המסרון היומי מזכה כך את הרבים וכל זה לזכותך גם כן תודה רבה

תודה ממש עונג, כל הכבוד, איזה לשון, איזו ברירות, ישר כח.

המסרונים של הדף היומי עושים לי את היום! אני חייב לדעת מי הגאון המוכשר שיודע לתמצת את הדף בצורה כ"כ נכונה מדוייקת וברורה!! בדוק!! אשמח לקבל תשובתכם, ויישר כח על פועלכם הטוב.

אני עובד כל היום ובזכותך אני לומד כל יום את הדף היומי שהשם ימלא כל משאלותך.

כל הכבוד לך, בזכותך אני כל יום לומד.

תזכו להגדיל תורה.

ישר כח גדול תזכו למצוות.

כל ערב זה מה שעוזר לי להתמקד בצבא בלימוד... יומזה מבורכת.

פשוט תענוג... עלו והצליחו בכל פעולותיכם הברוכות.

מקבל ונהנה תודה רבה!

ישר כח גדול בריאות ונחת בשמחה ובטוב לבב.

אני מאוד מרוצה מהשירות הנפלא שלכם!!! ישר כח

תודה רבה על המסירות וההתמדה.

אני מאוד שמח שאני מקבל את המסרון.

רציתי להודות על הקיצור שאני מקבל כל יום בסמס זה ממש עוזר לי לזכור נושאים עיקריים בדף היומי.

אשריכיים ישראל שתמשיכו להפיץ את התורה ורק תגדלו ותתרוממו

תודה לכל מה שאתם עושים הרבה פעמים למדתי הדף כשקבלתי הsms !

אני נהנה מהסיכומים היומיים בוואצפ תודה

הוואצאפ בבוקר ממש עוזרים לסדר בלימוד...

אני נהנה מהסיכום בוואצפ

יישר כח זה עוזר מאוד לשמור על הרצף!

אתם עושים עבודת קודש תבורכו בכל מילי דמיטב!

בוקר טוב אתה לא מאמין איזה סיפוק יש כשבאמצע העבודה עוצרים לכמה דקות ולומדים את ה”דף היומי“ תודה רבה

תודה רבה רבה מאוד עוזר

כל הכבוד לכם אשריכם מצוה גדולה אתם עושים בזיכוי הרבים כמו שכתוב כל המזכה את הרבים אין חטא בא לידו אשריכם

As always, thank you for this great service!

שבת שלום ותודה על על עבודת ה׳ שאתם מאפשרים לנו להאנות.

תודה רבה על הכל אני מאוד נהנה מכל הודעה שלכם.

תזכו למצוות

תודה על הכל באמת עד היום. הרבה זכיות יש לכם. המשיכו לזכות את הרבים

תודה לך על יום יום של תורה

מקסים!

ישר כח על כל הסיכומים!!!

תודה. אני מסורתי-חילוני אבל כל הזמן רוצה לקרוא ולדעת יותר על המקורות שלנו ברבדים השונים.

תודה רבה! תבורכו מן השמים!

חזק וברוך!!

יישר כח גדול!!

חזק וברוך! אשריך!

על הכבוד לכם, בזכותכם אני לומד כל יום!😃

יישר כוח על העבודה שלכם.

תודה רבה!!! נהנה מכל רגע

אנחנו מאוד נהנים ותמשיכו כך הלאה

ישר כח גדול מאוד נהנה כל יום

תודה רבה וכל הכבוד על היוזמה

אתם עושים עבודת קודש. כל הכבוד לכם!!!

טוען....

הודעה ראשית   օ הודעה ראשית ללא תוכן   תגובה להודעה   օ תגובה להודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
סימון משתמשים משתמש מחובר   מומחה   מנהל              תקנון הפורום
תכנות: entry
© כל הזכויות שמורות לפורטל הדף היומי | אודות | צור קשר | הוספת תכנים | רשימת תפוצה | הקדשה | תרומות | תנאי שימוש באתר | מפת האתר